Jak jednoduše probudit svou HOJNOST a začít si do života přitahovat
peníze, lidi a příležitosti
?
  


Představte si, že by vám přišla zpráva o tom, že musíte najednou zaplatit 280 tisíc a na účtu nemáte skoro nic.
 
Museli byste si půjčit. A teď si představte, že kdyby se to stalo, můžete se rozhodnout to nevnímat vůbec negativně, ale právě naopak.
 
Udělat z toho obrovskou příležitost. Možná největší příležitost vašeho života. Tak jako se to stalo nám.....a začala úplně nová etapa našeho života. Tentokrát ale v opravdové hojnosti.  
 
Dluh totiž brzy zmizí, ale schopnosti, které vám ta zkušenost přinese, zůstanou. Takže je to opravdu špatná zpráva? Záleží jen na vás. 
 
Svoboda totiž není v penězích, nemovitostech ani jakémkoli jiném majetku. Svoboda je ta mikro-sekunda mezi tím, co se vám v životě stane a tím, jak na to budete reagovat. 

V životě nejde o to, kolik hodin denně pracujete, je to někde jinde. 
 
Dříve jsem to vnímal tak, že vydělám za hodinu své práce X. A bylo pro mne nemyslitelné, že by mé X mohlo být o moc více. Takže přemýšlel jsem jen v rámci počtu hodin. Kolik více hodin můžu pracovat, abych měl více peněz. 
 
A víte co je tím nejzákladnějším pravidlem hojnosti, pokud se bavíme o penězích? 
Že vyděláváme přesně tolik, kolik si v dané chvíli dovedeme představit, že vyděláváme 
 
Není to o hodinách práce a není to o oboru, ale jde především o to, co si dovedeme představit, že je pro nás možné. A to není snadná věc toto přeprogramovat. Byli jsme totiž celý život programováni pro neúspěch.

Co o kurzu říkají účastníci? 


 "Hojnost není stanice, kde vystoupíš. Je to vlak, ve kterém jedeš. 
 Je to proces, ne konečný výsledek." 

Ušetříte  1904 Kč. Ty na ulici jen tak nenajdete. 

 
 Ať už jste rodič, manžel, manželka nebo jen někdo, kdo se snaží najít rovnováhu mezi prací a osobním životem, cítíte tu tíseň. Znáte to. Zvláště ty noci, kdy ležíte v posteli, mrháte časem a myšlenkami na to, co jste mohli udělat jinak a jak by to mohlo být. A přesto:

 Cítíte, jak se vám vytrácejí peníze z rukou rychleji, než si dokážete vydělat další. Je to jako pokus o udržení vody v dlaních - bez ohledu na to, jak se snažíte, stále protéká mezi prsty.  
 
 Pracujete do vyčerpání, ale přesto se zdá, že se vám nedaří dosáhnout finančního klidu a bezpečí, které tak zoufale hledáte. Je to jako nekonečná cesta na běžícím pásu - bez ohledu na to, jak rychle běžíte, vždycky se zdá, že jste stále na stejném místě.
 
 Občas máte pocit, že vás vaše práce okrádá o čas strávený s rodinou a blízkými. Je to jako snažit se chytit čas, který neustále uniká.
 
 Snažíte se plánovat a spořit, ale nějak se to vždycky zvrtne. Je to jako postavit dům z písku na pláži - ať už je jakkoliv pevný a krásný, vždy ho smete příliv.
 
 Máte pocit, že jste uvězněni v kolotoči vydělávání peněz, ale nikdy jich nemáte dost. Je to jako plavat proti proudu - bez ohledu na to, jak rychle plavete, vždycky se zdá, že druhý břeh je stále stejně daleko.
 
 A nakonec máte pocit, že jste uvězněni v koloběhu práce, výdajů a stresu. Je to jako být uvězněn v labyrintu bez východu - bez ohledu na to, jak se snažíte najít cestu ven, vždycky se zdá, že se točíte dokola.
 
A víte co? Chápu vás. Protože jsem tam také byl. A protože vím, jaké to je, také vím, že existuje cesta ven. R rád vás jí provedu... stačí kliknout na tlačítko níže.

Celý váš život vám bylo namlouváno, že tvrdou prací se dá dosáhnout všeho. Že musíte neustále dřít, až do únavy, abyste dosáhli finančního klidu. 
 Ale jak vám tato filozofie doposud vychází? Právě tak, jak jsem si myslel...


Největší chybou, kterou většina z nás dělá, je to, že se snažíme pracovat tvrději a více, abychom dosáhli většího finančního úspěchu. A přitom se stále točíme v kruhu, zatímco nám skutečný život, ten, který bychom měli žít, proplouvá mezi prsty. 

Klíčovou věcí, kterou jste přehlédli, je změna vnitřního nastavení. Nejde o to, kolik hodin denně pracujete, ale jak přistupujete k práci a životu obecně. 

Dovolte mi to vysvětlit na příkladu. Představte si, že jste na lodi a snažíte se dostat na druhou stranu řeky. Místo toho, abyste si uvědomili, jak proud řeky funguje a jak ho využít ve svůj prospěch, snažíte se pádlovat proti proudu. Jak dlouho byste to asi vydrželi? Jak rychle byste se dostali na druhou stranu? A jak moc byste byli vyčerpaní?

Teď si představte, že jste si uvědomili, jak řeka funguje a naučili jste se s ní spolupracovat. Místo toho, abyste se snažili pádlovat proti proudu, necháte se unášet vodou a jen udáváte směr kormidlem. Najednou je cesta mnohem snadnější a rychlejší. Navíc máte čas si cestu užít a těšit se z výhledu.

Stejně tak to funguje s hojností. Když se snažíte pracovat tvrději a více, odporujete přirozenému toku hojnosti. Když se naučíte, jak tento tok funguje, můžete ho využít ve svůj prospěch. 

Jak tedy dosáhnout této změny? Vše začíná vděčností, oceňováním a mindsetem hojnosti. Musíte se naučit být vděční za to, co máte, a oceňovat každý okamžik vašeho života. A musíte věřit, že hojnost je vaše přirozené právo, a ne něco, co musíte tvrdě získávat. 

Chápu, že to může znít jako klišé. Ale věřte mi, když říkám, že tento nový pohled na svět může úplně změnit vaši cestu k hojnosti… 
 
Jenže jak na to? Sám jsem touto cestou poznání a pochopení prošel dost bolestně, i když mě všechny tyto držkopády v konečném důsledku posílily a jsem za ně vděčný, rád vám pomůžu tou cestou projít rychleji a s lehkostí.

Teď si na chvíli zavřete oči a představte si, že už jste to zvládli, že už jste toho dosáhli:

💎 Představte si, že jste konečně dosáhli finanční svobody, kterou jste si vždy přáli. Nebudete muset přemýšlet o každé koruně, kterou utratíte, a už nikdy se nebudete muset obávat, že vám na konci měsíce dojdou peníze. Je to jako kdybyste měli nekonečný pramen čisté vody - bez ohledu na to, kolik jí vyčerpáte, vždycky je studna plná.

💎 Už nejste otrokem své práce, ale máte kontrolu nad svým časem. 

💎 Vašim dětem můžete dopřát vše, co potřebují a co si přejí. 

💎 Přestáváte se obávat o budoucnost a těšíte se na to, co přijde.

💎 Máte konečně čas i finance na všechny své koníčky a záliby. 

💎 Naplnili jste své finanční cíle a můžete být hrdí na to, čeho jste dosáhli. Vaše peníze pro vás pracují, a ne naopak.

💎 Máte dostatek peněz na to, abyste mohli být štědří vůči ostatním a pomáhat jim. 

💎 Cítíte, jak se vaše starosti a stres z finančních problémů rozplynuly jako pára nad hrncem. 

💎 A konečně, žijete život naplno, s radostí a pocitem naplnění. Je to jako kdybyste konečně vylezli z temné jeskyně do jasného slunečného dne.
 
Chápu, že tohle všechno může znít jako nerealizovatelný sen. Můžete si říkat, že jsem blázen, že vám nabízím něco, co je nemožné dosáhnout. Ale věřte mi, když říkám, že tato cesta k hojnosti je skutečná. Protože pokud jste schopni si tohle všechno představit, jste také schopni toho dosáhnout. 
 
Stačí se jen naučit, jak s hojností spolupracovat a nechat ji proudit do vašeho života. Chápu, že můžete mít pochybnosti... Je naprosto přirozené, že se obáváte... Přesto jsem sám důkazem, že tato cesta je možná. 
 
Ať už vás cokoli v minulosti zastavilo, teď je čas se oprostit od starých přesvědčení a otevřít dveře novým možnostem. Protože když se jednou naučíte, jak tento princip hojnosti funguje, už nikdy nebudete mít nedostatek.

Tento 5denní online kurz "Vodopád hojnosti" je jako váš osobní průvodce na cestě k bohatství. Postará se o vás, povede vás krok za krokem a pomůže vám otevřít dokořán dveře k přílivu hojnosti do vašeho života.

Co získáte s kurzem "Vodopád hojnosti"?

 Pět online lekcí plných konkrétních rad, osvědčených technik a nástrojů, které vám pomohou změnit vaše vnitřní nastavení, váš způsob myšlení a otevřít dveře k hojnosti. Budete mít jasno v tom, co a jak máte dělat a proč. Dostanete speciální nástroje a techniky, které můžete začít okamžitě využívat ve svém životě.

 Praktické úkoly a cvičení, díky kterým lépe porozumíte principům hojnosti a umožní vám je implementovat do vašeho každodenního života.

 Inspirativní příběhy a příklady, které vám ukáží, jak tyto principy fungují v praxi a jak mohou změnit váš život.

 Vedenou meditaci "Vodopád hojnosti": Tato meditace vám pomůže integrovat vše, co se naučíte, a zakořenit nové návyky a postupy do vašeho života.

Ale to není vše! Pokud se přihlásíte nyní, získáte tento kurz za zvýhodněnou cenu 494 Kč místo 2398 Kč. Navíc jako bonus dostanete další hodnotné dárky v hodnotě 1591 Kč!
 

Tak co říkáte? Jste připraveni otevřít dveře k hojnosti a začít žít život, po jakém jste vždy toužili? 
 "Vodopád hojnosti" je tady pro vás, abyste mohli udělat první krok na této úžasné cestě. Kurz sám o sobě má obrovskou hodnotu. Přesto jsem se rozhodl k němu přidat i bonusy ZDARMA:

BONUS č. 1: online kurz:  
 Jak najít work-life balance a nečekat až děti vyrostou

Hodnota: 697 Kč

Zamyšlení:
 
 - Jak to udělat s prací, aby nebyla koulí u nohy?
 
 - Jak to udělat s dětmi, aby vzdělání nebylo koulí u nohy?
 
 - Jak to udělat s věcmi, aby nebyly koulí u nohy?

Dnes získáte tento exkluzivní přístup ZDARMA

BONUS č. 2: Ebook - proč pracovat jen 4 dny v týdnu

Hodnota: 597 Kč

My všichni máme nyní jedinečnou možnost vytvořit sobě a našim dětem podmínky, ve kterých se jim i nám bude mnohem lépe žít..
 
 "Jak si koupit více času pro sebe a svou rodinu?"

Dnes získáte tento exkluzivní přístup ZDARMA

BONUS č. 3: Vedená meditace "VLAK PŘIJETÍ"

Hodnota: 297 Kč

Přijměte sami sebe, takové jací jste...a odpojte vagóny svých omezujících přesvědčení.  

Dnes získáte tento exkluzivní přístup ZDARMA

Dovolte, abych Vám shrnul, co vše dostanete, když si objednáte můj kurz "Vodopád hojnosti"

  • online kurz:  Jak najít work-life balance a nečekat až děti vyrostou  697 Kč
  • Ebook - proč pracovat jen 4 dny v týdnu  597 Kč  
  • Vedená meditace "VLAK PŘIJETÍ" 297 Kč     

Hodnota celkem: 
 1.591 

A to vše máte dneska

ZDARMA

Jen pokud si nyní objednáte kurz 
 "Vodopád hojnosti" v celkové hodnotě 2 398 Kč, 
 NYNÍ ALE POUZE 
 ZA 494 Kč

Co říkají účastníci dalších kurzů?


Dobře, tak jste se dočetli až sem. Ale možná máte své námitky a otázky. Vezměme si je pěkně jednu po druhé a já se pokusím na ně odpovědět. Tak pojďme na to!
 

1) Je těch 494 Kč za kurz hodně? 

Pamatujete, kolik vás stál poslední oběd v restauraci? Nebo kolik peněz jste "vyhodili" za něco, co jste si nakonec ani neužili? Tady investujete do sebe, do svého osobního rozvoje a do své finanční svobody. A z dlouhodobého hlediska vám to může přinést mnohem víc, než byste kdy čekali. Navíc, pokud si celý kurz projdete a nebudete s ním spokojeni, vrátím vám peníze zpět. Takže riskujete vlastně jen to, že získáte něco skvělého!

2) Opravdu mě ten kurz něco naučí? 

Už jste někdy zkusili změnit své myšlenkové vzorce? Nebo jste jen slyšeli, jak je to těžké a jak to nefunguje? Tento kurz vám nabídne konkrétní nástroje a techniky, které vám pomohou nastavit si správný směr. A já vám ukážu, jak je používat. Ale jak říkám, pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze zpět. Takže riskujete vlastně jen to, že se něco naučíte!

3) Co když to pro mě nebude fungovat? 

Představte si, že jste na palubě lodi a snažíte se plout proti proudu. Jak rychle byste se pohybovali vpřed? Ale co když byste se naučili, jak využít tok řeky ve svůj prospěch? Jak rychle byste se pohybovali vpřed? Stejně tak to funguje s tímto kurzem. Pokud se naučíte, jak ho používat, můžete dosáhnout úžasných výsledků. A pokud ne, vrátím vám peníze zpět. Takže riskujete vlastně jen to, že dosáhnete svých snů!

4) Co když nemám na to čas? 

Víte, kolik času trávíte každý den přemýšlením o tom, jak zvládnete všechny své úkoly? A kolik času vám zabere stres a obavy z finančních problémů? Tento kurz vám může pomoci ušetřit čas tím, že vám ukáže, jak dosáhnout finanční svobody. A ať už máte jakkoliv nabitý program, vždy si najdete čas na to, co je pro vás důležité. Takže riskujete vlastně jen to, že si ušetříte čas a energii!

Doufám, že jsem vám odpověděl na všechny otázky a rozptýlil vaše pochybnosti. A pokud ne, neváhejte se na mě obrátit. Jsem tady pro vás a chci, abyste byli úspěšní. Pokud jste připraveni otevřít dveře k hojnosti, klikněte na tlačítko níže a začněte svou cestu ještě dnes.

Pamatujte, nic nemusíte, ale můžete získat vše. Tak na co ještě čekáte?

 

Takže teď je to na vás. Jste na rozcestí. 
 

Na jedné straně je stará cesta, kterou jste chodili celý svůj život - cesta plná stresu, frustrace a neustálého boje o peníze. Cesta, která vám bere čas, energii a radost ze života. Cesta, která vás drží v zajetí finanční nejistoty a nedostatku. 
 
Na druhé straně je nová cesta - cesta, kterou jsem vám právě ukázal. Cesta plná hojnosti, svobody a klidu. Cesta, na které jsou peníze vašimi přáteli, a ne vašimi nepřáteli. Cesta, která vám dává možnost žít život podle vašich pravidel a na vašich podmínkách. Cesta, která vám umožní užít si život naplno, aniž byste museli neustále bojovat o každou korunu. 
 
Nabízím vám příležitost vstoupit na tuto novou cestu. Ale rozhodnutí je na vás. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, respektuji vaše rozhodnutí.
 
PS:  A nezapomeňte, že pokud se přihlásíte nyní, získáte tento kurz za zvýhodněnou cenu 494 Kč místo 2398 Kč. Navíc jako bonus dostanete další hodnotné dárky v hodnotě 1591 Kč! To je nabídka, kterou nemůžete nechat jen tak ležet. 
 
Děkuji vám za váš čas a těším se na cestu s vámi. Nezapomeňte, že jste na tomto světě, abyste žili svůj život naplno, a ne abyste se neustále báli o peníze. Tak proč nevzít osud do svých rukou a udělat krok k hojnosti, svobodě a radosti?© 2024 Štěpán Budil

email: stepan@trijadazivota.cz
 +420 775 862 870

Všechna práva vyhrazena

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.