PROBUDILI JSTE SE DNES S ÚSMĚVEM?
 A nebo opět otrávení z toho, že musíte do práce, která vás nebaví a kam chodíte jen pro peníze? 

 Kdy jste naposledy měli pocit, že jste opravdu spokojeni se svým životem? Že jste plni energie, radosti a nadšení? 

🤷‍♂️  Cítíte se, jako byste byli uvězněni v životě plném rutiny a každodenních starostí?
 
🤷‍♂️  Jako byste se topili v oceánu povinností a stresu, zatímco vaše sny a touhy jsou někde daleko za obzorem, nedosažitelné?
  
Víte, co? Nejste v tom sami. Společnost nás naučila, že musíme žít určitým způsobem, dělat určité věci a plnit určité role.

 

Ale co když to tak být nemusí? 
 
Co když existuje cesta, která vás za 4 týdny provede procesem probuzení a pomůže vám nalézt vaše skutečné životní poslání? 
 
Co když můžete získat jasný plán, jak se dostat z tohoto začarovaného kruhu a začít žít život podle svých představ? 
 

To není jen nějaký sen. Je to cesta, kterou jsem sám prošel. A já jsem připraven vás po ní provést.  
 
A co když vám řeknu, že můžete začít hned teď a tady
 
Tak pojďte se mnou Cestou probuzení, která vám ukáže, jak konečně začít žít naplno!
 
Představuji vám 4 týdenní online kurz "Cestou probuzení" 
A než se zeptáte, ne, nejde o další "motivační" program, který slibuje rychlé výsledky bez práce. Je to intenzivní, podrobný a osobní proces, který vás vybaví nástroji a postupy, které budete potřebovat na cestě k probuzení svého skrytého potenciálu a k naplněnému životu. 

Tak co říkáte, připojíte se k nám a začnete žít svůj život na plný plyn?

Vím, jak se cítíte. Každé ráno se probouzíte s tíhou na prsou, s pocitem, jako byste nesli celý svět na svých bedrech. Vaše práce vás ubíjí - nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. Rutina se stává vaším vězením a vy se cítíte jako pták v kleci, který touží vyletět, ale nedokáže najít cestu ven. Den za dnem a týden po týdnu.

Tohle nejspíš není poprvé, co jste se pokusili změnit svůj život. Mohu vsadit svou poslední korunu, že jste už zkusili nějaké to motivační cvičení, možná jste dokonce prošli nějakým kurzem či seminářem. Ale co se stalo? Skončili jste zase tam, kde jste začali. A ne, nebyla to vaše chyba. 

Proč? Protože vám chyběla jedna klíčová věc. Jmenovitě, osvědčená metoda, prověřená životem. Taková, která má za sebou skutečné výsledky a ne jen prázdné sliby. Taková, která vám dá konkrétní nástroje a postupy, jak dosáhnout toho, co chcete. 

Ale i když máte tu nejlepší metodu na světě, je tu ještě jedna věc, kterou potřebujete. A tou je podpora. 
Nikdo z nás není ostrov, a pokud se chcete vymanit z toho bludného kruhu, potřebujete někoho, kdo vám bude pomáhat, podporovat vás, když to bude těžké a tleskat vám, když se vám něco podaří. 

A to všechno najdete v mém 4týdenním vedeném online programu "Cestou probuzení". Nabízím vám nejen osvědčenou metodu, kterou jsem vytvořili na základě mnoha let zkušeností a která už pomohla stovkám lidí, ale také vám nabízím tu nejdůležitější věc na cestě ke změně - a to je osobní podpora.

💎 Během celého kurzu budete mít k dispozici mou osobní podporu a také podporu skupiny dalších lidí, kteří procházejí stejným procesem jako vy. Nebudete na to sami. 

💎 Takže ano, možná jste už zkoušeli změnit svůj život a nedopadlo to nejlíp. Ale věřte mi, když říkám, že tohle je jiné. Tohle je skutečná cesta k probuzení. 

💎 A teď, když víte, že za své předchozí neúspěchy nemůžete, že máte všechno, co potřebujete k úspěchu, a že vás čeká skupina lidí, kteří vás budou podporovat, co vám brání v tom začít? 

💎 Nebojte se snít. Nebojte se toužit po něčem víc. Protože teď už víte, že to je možné. Teď už víte, že vaše sny nejsou jen sny. Jsou to cíle, které můžete dosáhnout

Tak co na to říkáte? Jdeme na to?
 
 

⏰ Představte si, že se probouzíte s pocitem lehkosti a radosti. Čeká na vás nový den, který je plný možností a příležitostí. Místo tíhy na prsou cítíte, jak vás naplňuje energie a nadšení.

💎 Když jdete ráno do práce, místo toho, abyste se cítili otrávení a unavení, jste plni očekávání a těšíte se na to, co přinese nový den. Vaše práce vás baví a naplňuje, protože děláte to, po čem jste celý život podvědomě toužili.

💎 Když se večer vracíte domů, nemáte pocit vyčerpání a frustrace. Naopak, cítíte se uspokojeni a šťastni, protože jste strávili den děláním toho, co milujete.

💎 Každý den je pro vás dobrodružství. Místo toho, abyste se cítili jako na běžícím páse, který nikam nevede, se těšíte na každý nový den a na příležitosti, které přináší.

💎 Vaše sny a touhy už nejsou nedosažitelné. Každý den děláte malý krok k jejich dosažení.

💎 Místo toho, abyste se cítili jako vězni ve svém vlastním životě, se cítíte svobodní a šťastní. Žijete život podle svých představ, děláte to, co vás baví, a jste obklopeni lidmi, které milujete.

💎 Vaše životní poslání už není zahaleno tajemstvím. Je jasné a zřejmé. Víte, co chcete dělat, a víte, jak toho dosáhnout.


Vím, že se vám to může zdát nereálné. 
 Mohlo by vám připadat, že je to příliš hezké, aby to byla pravda. Ale věřte mi, když vám říkám, že to je možné. 
 A já jsem tady, abych vám na této cestě pomohl.
 

💎 Představte si, že před vámi leží klíč 🗝 k zamčeným dveřím. Dveřím, které vedou k vašemu skrytému talentu a skutečnému poslání. Dveřím vaší odvahy a svobody...

💎 Hm, tak teď si představte, že byste mohli držet ten klíč ve svých rukou. Představte si, že byste mohli otevřít ty dveře, za kterými čeká život plný radosti, štěstí a naplnění. Co kdybych vám řekl, že právě teď máte tu příležitost na tento klíč dosáhnout? To je přesně to, co vám nabízím.

Dovolte mi představit vám můj 4týdenní online kurz "Cestou probuzení". Tento kurz je stvořený tak, aby vám pomohl objevit vaše vnitřní dary, najít vaše skutečné poslání a dal vám odvahu jít za svým snem a začít vlastní podnikání.

Takže proč byste měli vstoupit do kurzu? No, tady je pár důvodů:

1. Dosáhnete hlubokého sebepoznání: Kurz je navržen tak, aby vám pomohl prozkoumat hloubky vaší duše a objevit vaše skutečné já. Uvidíte, co vás naplňuje, co vás motivuje a co vás omezuje.

2. Překonáte své strachy: V průběhu kurzu se naučíte, jak překonat své strachy a obavy, které vás drží zpátky. Budete mít nástroje a strategie, které vám pomohou postavit se tváří v tvář svým strachům a překonat je.

3. Naleznete svoje poslání: Společně prozkoumáme, co je to, co vás opravdu naplňuje a jak to můžete využít pro založení vlastního podnikání. Budete mít jasnou vizi toho, kým chcete být a co chcete dělat.

4. Získáte odvahu k akci: Na konci kurzu budete mít dostatek odvahy a sebedůvěry i potřebné nástroje k tomu, abyste mohli udělat první krok k tomu, aby se vaše vize stala skutečností.

5. Budete součástí komunity: Připojíte se ke skupině lidí, kteří procházejí stejnou cestou jako vy. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti, úspěchy i výzvy a získat podporu od ostatních účastníků.

6. Má osobní podpora: Po celou dobu vám budu k dispozici v FB skupině kurzu.

Ale to není vše! Tento kurz je jako cesta. Cesta, která je plná objevů, překvapení a zářivých barev. Cesta, na které se naučíte nejen o sobě, ale také o světě kolem vás. Cesta, na které se setkáte s lidmi, kteří vás inspirují a motivují. Cesta, na jejímž konci uvidíte svět novýma očima.

Tak co říkáte, jdeme na to?

 Cítit se mnohem lépe můžete už dnes!

Štěpán Budil, autor Cesty probuzení, pomáhá lidem už 4 roky k radostnějšímu a bohatšímu životu.

Jaké jsou 4 kroky, které mají sílu změnit cestu a otevřít bránu k naplněnému životu?

1. KROK

Zjistíte, proč se vaše větrné mlýny točí tak, jak se točí a jak je můžete ovlivnit. 
 
Můžete je pomocí konkrétních technik (a já se nemohu dočkat, až vám je prozradím!) pootočit správným směrem a věci, které vás srážely, vás začnou pohánět!

2. KROK

Odemkneme všechna vaše vězení, kvůli kterým se v životě neradujete tak, jak byste mohli. Navždy. Přepíšete svoji smlouvu s realitou, aniž byste o sobě – byť jen na chvíli – zapochybovali.

3. KROK

Následujte bílého králíčka.
Nechte se vést tím procesem změny ve svém životě, na kterou dlouho čekáte. Teď je tady a možná budete překvapeni, co vše se začne v průběhu kurzu měnit.

4. KROK

Budete velmi překvapeni, co kolem sebe náhle spatříte! Věci, které vám roky unikaly. Osobnosti, silné stránky, slabé stránky, nevyřčená nedorozumění, oboustranná očekávání...
 
Je to, jako byste si poprvé v životě sundali tmavé brýle. Všechno Vám to začne zaklapávat dohromady!
 
To, proč se vám nedaří, ačkoliv ostatní tvrdí, že ano.
 
Proč oni to tak vidí. Proč vy to vidíte jinak. 

Začněte jedno z nejšťastnějších období života. Nebo neplatíte vůbec nic.

Jakou cenu má pro vás šťastnější život? 
 
 Mít zase rádi svou práci?

  Mít zase dost energie pro ty, na kterých vám záleží?

Protože to je to, co vám tento kurz CESTOU PROBUZENÍ splní.
 
 Pokud celý kurz projdete a zjistíte, že vám nepomohl, garantuji vám okamžité vrácení peněz.
 
 Já už své štěstí našel. Miluji svou práci a dobře vím, co dělám. Toto je o vaší investici. Investici do vás. A zda jste připraveni investovat sami do sebe.

 Pokud budete docházet pravidelně ke skutečně špičkovému kouči, terapeutovi, psychologovi... připravte se zaplatit hodinovou sazbu minimálně 3 000 Kč a čtvrtletní intenzivní program Vás bude stát cca 39 000 Kč.
 
 Navíc Vám nejspíše neřekne: "Drahá přítelkyně/drahý příteli, když se po skončení těchto sezení nebudete cítit skvěle, vrátím vám peníze."
 
 Také se v duchu usmíváte, když si představíte, jak by toto řekl psycholog??
😅

Ukážu vám nyní, jakou hodnotu má šťastný a naplněný život...
 
 Rok má 365 dní. A z toho zhruba 16 hodin denně bdíme, jsme v pozoru a cítíme to dobré i to špatné. Úzkost, strach, obavy, stres. To je 5 840 hodin ročně. 58 400 hodin za deset let.
 
 Dali byste 0,1 Kč za bdělou hodinu, abyste se cítili šťastní, motivovaní a svěží do práce, která vám na tuhle investici vydělá za 1-2 dny? A já nechci ani takhle málo...
 

Jak jsem řekl, já ale nechci ani 10 haléřů za hodinu vašeho štěstí. Má nabídka je:

1997 Kč

  
+ 🎁 BONUS č.1: Osobní konzultace se mnou ke kurzu na 20 minut.
 
 + 🎁 BONUS č.3: 10 nahrávek se 100+1 tipy, jak transformovat svůj život.
 
 Více o bonusech níže....


Stačí říct “MOŽNÁ”. Protože s mou strašidelnou garancí okamžitého vrácení peněz neriskujete vůbec nic, pokud nedosáhnete svého štěstí.

00 : 01 : 23 : 50

Důkaz místo slibů

A pokud potřebujete důkazy, mám jich plnou škatulku. Poslechněte si příběhy lidí, kteří prošli mým kurzem, a podívejte se na změny, které ve svých životech provedli. Jejich recenze a zkušenosti jsou to nejlepší svědectví o tom, jak moc tento kurz může být účinný.

Tak co říkáte, jdeme na to? Vaše budoucí já vám poděkuje. Klikněte na tlačítko níže a pojďme společně objevit, co ve vás skutečně je. 

Jak to funguje prakticky? 

Po uhrazení kurzu vám přijde obratem žádost o vytvoření přístupu do členské sekce kurzu. 
 Členská sekce je webová stránka, kam vám tímto bude vytvořen přístup a najdete tam veškerý obsah kurzu na jednom místě včetně jednotlivých videí, vedených meditací a procesů i audio-nahrávek všech lekcí. Také vám přijde email s prvním dnem kurzu a tyto budou chodit 2x týdně po další 4 týdny. Kurz si můžete projít svým vlastním tempem, ale doporučuji ho projít tak, jak je postaven, takže během 4 týdnů. Přístup do něj budete mít už napořád. 
 V prvním mailu budete mít odkaz na FB skupinu, ve které jsou současní i minulí účastníci kurzu a v této skupině je možné sdílet cokoli kolem kurzu, napsat si o pomoc nebo radu a tak dále. Na vaše dotazy vždy odpovím, pokud mne označíte, abych o dotazu vždy věděl. 
 Jednou za 3 měsíce bude probíhat vedená vlna kurzu, ke které se budete moci připojit, pokud budete chtít. Je skvělé si kurz projít po vlastní ose a potom ještě v rámci vlny i s ostatními účastníky. Má to vždy skvělou energii. Vedený kurz stojí 2970 Kč, takže bude případně potřeba 973 Kč doplatit, pokud se budete chtít účastnit vlny.  
 

Vyplňte formulář (níže👇) a najděte vaši cestu už dnes. Dosáhněte toho, po čem vnitřně toužíte! 

Cesta potrvá 4 týdny, ale já vám mohu slíbit, že o 20-30 % lépe se budete cítit hned po prvním videu ještě DNES!

Cena kurzu je 1997,- Kč

Už je čas, dovolte si, nechat pomoci. Žijte šťastnější život.
 

 
 
Kdo jsem já?

Štěpán Budil


 • Chlap, který si v životě prošel mnohým, a který svůj život zasvětil pomoci těm, kteří se o ní nebojí požádat a jsou připraveni na změnu.
 • Otec 3 dětí a manžel úžasné ženy Lucky, který pracuje na svém mužství. 
 • Člověk s velkým aktivačním potenciálem a darem slova. 
 • Obchodník, online-tvůrce, vlogger, moderátor, dobrodruh a uschopňovač.
 • Cestovatel, který s manželkou a dětmi rozdal a prodal vše, co měl a přes 2 roky cestoval jen s pár krabicemi po Evropě. 

Poslyšte, nechci vás strašit, ale informace, kterou vám právě hodlám sdělit, je zásadní. 


Já vám nabízím osobní doprovod, hluboká uvědomění, překonání strachů, odvahu k akci, budování podnikání a společenství lidí na stejné vlně skrze tento kurz. Ale nezapomeňte, že ani já nejsem Superman. Mým cílem je vám poskytnout můj čas, energii a pozornost, kterou si zasloužíte. 
 
A proto je počet míst, která mohu nabídnout, omezený. 
 
Chci vám dát to nejlepší, a to vyžaduje omezení množství.

Dovolte mi shrnout to, co dostanete, pokud se přidáte k nám:
 
💎 Hluboká uvědomění - objevíte své skryté talenty a poslání.
💎 Překonání strachů - naučíte se, jak se vyrovnat se strachem z neúspěchu, strachem z posuzování a strachem ze změny.
💎 Odvaha k akci - dostanete nástroje a techniky, které vás posunou k vašim snům.
💎 Komunita - stanete se součástí FB skupiny lidí, kteří procházejí nebo prošli stejnou cestou jako vy.

A teď jedno velké ALE! Místa jsou omezená a termín je za rohem. Jste připraveni na tuto cestu?

Nečekejte na zítra, když to můžete udělat dnes. Klikněte na tlačítko níže a přidejte se k nám. Dejte svému životu nový směr a začněte žít svůj sen.

Shrnuto a podtrženo: Jde o 4-týdenní online kurz "Cestou probuzení", který vám pomůže objevit vaše vnitřní dary, najít vaše skutečné poslání a dát vám odvahu jít za svým snem a začít vlastní podnikání. K tomu se připojíte se ke komunitě lidí, kteří jdou stejnou cestou jako vy nebo ji už prošli a budete mít možnost sdílet své zkušenosti, úspěchy i výzvy a získat podporu od ostatních účastníků. 

Připraveni do toho jít? Klikněte na tlačítko a začněte psát svůj nový příběh. Ale rychle, než se brány uzavřou.

JESTLI SI PRÁVĚ DNES ZAKOUPÍTE KURZ CESTOU PROBUZENÍ, ZÍSKÁTE IHNED NÁROK I NA ČERPÁNÍ DALŠÍCH BONUSŮ:

BONUS č. 1: 20min telefonický hovor přímo se mnou

Při našem telefonickém hovoru se můžete zeptat na co chcete. 

Můžeme probrat cokoli kolem kurzu nebo i mimo něj. Rád vás poznám osobně. 

BONUS č. 2: Audionahrávky 100 + 1 tipů pro šťastnější život

Objevte 100 + 1 tipů, které Vám každý den pomůžou nasměrovat Váš život na správnou cestu, aniž byste si musely platit terapeuta, nebo žít život jen na půl.
Připravte se v sobě objevit nejlepší verzi sebe sama.

BONUS č. 3: Možnost se připojit ke společné vlně kurzu každé 3 měsíce s dalšími účastníky a mým osobním vedením. (Doplatek 973 Kč)

Jednou za 3 měsíce vedu osobně skupinu účastníků kurzu vlnou, kdy jedeme všichni společně všemi 4 týdny kurzu a společně sdílíme všechna témata. Součástí vlny jsou 2 online kruhy sdílení, online proces zbavení-se strachu tancem s Marcelou Berith a na konec kurzu se společně sejdeme v Praze osobně s těmi, co mohou dorazit. Účast není nutná, ale je prima tam na pár hodin společně být.

Často kladené otázky:

 • Je tento kurz pro mne?
  Moje odpověď: To záleží jestli jste spokojení s tím, jak žijete. Pokud cítíte touhu nalézt své životní téma a svůj dar, tak je tento kurz pro vás. Pokud máte strach z toho jít si za tím, co je to vaše, tak je tento kurz také rozhodně pro vás. Pokud potřebujete nalézt nový impuls k životu, tak jste tu také správně. 

 • Kdy kurz Cestou probuzení začne? Moje odpověď: To je na vás. Můžeme začít pracovat téměř okamžitě, do 24 hodin, nebo klidně za 3 měsíce, až budete připraveni. Přístup ke kurzu získáte hned a doživotně. Je to jen na vás. Každé 3 měsíce osobně vedu účastníky společnou vlnou kurzu, kdy ty 4 týdny projdeme společně, máme dva kruhy sdílení a proces zbavení-se strachu tancem s Marcelou Berith a další. V případě účasti na vedené vlně se před vlnou doplácí 973 Kč. Kurz je skvělý i když si ho pojedete samostatně, ale společně to má největší sílu. 

 • Je garance spokojenosti a "nadšení" skutečně myšlena vážně? Nikdy jsem nic takového neviděla.
  Moje odpověď: Ano. Mnoho psychologů a koučů neposkytuje garanci výsledků. Ale o výsledky přece jde hlavně, že? Některým psychologům jde bohužel více o jejich hodinové odměny. Můj upřímný cíl je, aby se každý po skončení kurzu cítil dobře, aby získal kontrolu nad svým životem, a aby byl šťastný, že toto rozhodnutí udělal. Proto nabízím tuto absolutní garanci vašeho nadšení a pokud po dokončení všech lekcí z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, nabízím vám vrácení peněz. Stačí mi napsat e-mail.

 • Kdy uvidím první výsledky?
  Moje odpověď: Nalezení vnitřní jistoty, klidu a správného směru je proces na týdny. Tento kurz je navržen tak, abyste ihned po prvním videu cítili, že jste alespoň o 20% šťastnější. Půjdeme tedy po krůčcích a pokaždé budete cítit, že se posouváte dál, a to od úplně prvního dne.

 • Do kdy se musím rozhodnout? 
  Moje odpověď: Tato časově omezená akce brzy končí. Pokud tě tvá životní cesta dovedla až sem a toto čteš, tak se nějaká změna blíží do tvého života a je už stejně nevyhnutelná. Můžeme tou cestou jít spolu a bude mi ctí tě na ní vést. 

 • Musím mít nějaké předchozí znalosti, zkušenosti nebo základní přípravu?
  Moje odpověď: Nemusíte. Kurz jsem připravil tak, aby byl přístupný naprosto pro každého bez nutnosti předchozích příprav. Je zvláštní, že můj způsob předávání funguje i pro zkušené terapeuty a kouče, stejně jako pro lidi na začátku své cesty blíže k sobě. Rád říkám, že jde mnohem více o to, kdo do kurzu vstupuje, než co tam pro sebe najde. Když je žák připraven, učitel se objeví. A zdá se, že jsi připraven :-)

SLOVO NA ZÁVĚR

  Dobrá, teď už jsem vám řekl všechno, co potřebujete vědět. Koneckonců, já vám jenom ukazuji dveře a podávám klíč, ale jste to vy, kdo je musí otevřít. 

Představte si, že stojíte na rozcestí. Na jedné straně je cesta, po které jste šli celý svůj dosavadní život. Je pohodlná, známá. Ale také plná omezení, strachů a nespokojenosti. 
 
 Na druhé straně je cesta, kterou jste ještě nikdy nešli. Je neznámá, možná i trochu děsivá. Ale na konci této cesty je svoboda. Svoboda být sám sebou, dělat to, co vás naplňuje, a žít život podle svých pravidel.

Víte, já vás nemůžu donutit, abyste se rozhodli pro můj kurz. To je na vás. Ale co vám můžu slíbit, je to, že pokud se pro něj rozhodnete, bude to cesta, kterou budete chtít jít. Protože vás nejen probudí, ale také vám ukáže, jak může vypadat život plný svobody, hojnosti a naplnění.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, já to budu respektovat. Protože vím, že jste dost silní a odvážní, abyste šli svou vlastní cestou. Ať už ta cesta vede kamkoliv.

PS: A nezapomeňte, že pokud nebudete s kurzem spokojeni, vrátím vám vaše peníze zpět. Bez otázek. Takže vlastně nemáte co ztratit, ale tolik toho můžete získat. Tak co na to říkáte?
 Přijmete mou nabízenou pomocnou ruku? 

P.S. Tahle stránka nejde najít na Google. Pokud už se Vám stránka nikdy znovu neukáže, nevzpomínejte na mě, prosím, ve zlém.


© 2024 Štěpán Budil

Štěpán Budil
email: podpora@trijadazivota.cz
 +420 775 862 870

 Všechna práva vyhrazena
 
   This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.