OBNOVTE DŮVĚRU V LIDI A V SEBE. NEJSTE V TOM SAMI. 

VÍKENDOVÝ KURZ V PŘÍRODĚ

BRÁNA K SRDCI

19.-21.ČERVENCE 2024

Máme pocit, že jsme v tom každý sám. Nedůvěřujeme lidem, nevěříme moc ani sami v sebe a naše vnitřní světlo se v tom někde úplně ztrácí. Máme své bolavé příběhy a občas máme i chuť to prostě zabalit. Brána k srdci Vám pomůže vrátit víru v sebe, důvěru v lidi a otevřít znovu Vaše srdce dokořán. Dokáže vám, že na to opravdu nejste sami a že přátelé jsou jen cizí lidé, které jste ještě nepotkali. 

TEN POCIT MOŽNÁ ZNÁTE......CÍTÍTE, ŽE VE VÁS NĚCO JE........ŽE TAM JE NĚCO VÍCE NEŽ TO, CO PRÁVĚ PROŽÍVÁTE. A TAM NĚKDE HLUBOKO VÍTE, ŽE BYSTE MOHLI CÍTIT MNOHEM VÍCE RADOSTI A LÁSKY VE SVÉM ŽIVOTĚ. JEN JE TO KRÁSNÉ VE VÁS TAK NĚJAK PŘIKRYTO A ZAŠLAPÁNO. ALE VÍTE, ŽE TO TAM JE. POD TĚMI VŠEMI VRSTVAMI A POD TĚMI VŠEMI ZAVŘENÍMI A TRAUMATY, KTERÁ JSME V ŽIVOTĚ PROŽILI. 

KDYŽ SE DO TOHO PODÍVÁME VE SKUPINĚ LIDÍ, KDE KAŽDÝ NESE SVŮJ PŘÍBĚH A BUDETE SE MOCI ZNOVU DOTKNOUT TOHO KOUZLA UVNITŘ SEBE, TAK SE BĚHEM NĚKOLIKA SPOLEČNÝCH DNÍ, STANE TAKOVÝ MALÝ ZÁZRAK A VY SI PŘIPOMENETE, JAKÉ TO MŮŽE BÝT, KDYŽ TO CO NÁS ŽIVOTEM PROVÁZÍ JE ČISTÁ LÁSKA. 

Čeká vás spojení se sebou samými, obnovení důvěry k lidem a krásná příroda mlýna.

Vytvoříme společně bezpečný prostor, kam nepatří souzení a hodnocení, vytvoříme prostor přijetí. Prostor, kde není nic špatně a vše je součástí nás i všech ostatních. Prostor, kde se nemusíte bát složit svá brnění a odhodit své masky a být na pár dní jen sami sebou ve své opravdovosti. Být tím, kým opravdu jste a tím, kým možná cítíte, že není v běžném životě bezpečné být. 

BUDEME MÍT JEN PRO SEBE CELÝ AREÁL PABĚNICKÉHO MLÝNA

3 POHODOVÉ DNY VE SPOLEČNÉ ENERGII NA KOUZELNÉM MÍSTĚ V PROSTŘEDÍ, KTERÉ JE OBKLOPENO LESY, RYBNÍKEM A POTOKEM. V MÍSTĚ, KDE TMA JE OPRAVDU TMOU A RUCH VELKOMĚSTA JE NAHRAZEN ZPĚVEM PTÁKŮ A ZURČENÍM POTOKA. 

OBNOVTE VÍRU V SEBE A SVÉ VNITŘNÍ SVÉTLO

PŘEDSTAVTE SI, ŽE MLUVÍTE A NĚKDO VÁS OPRAVDU POSLOUCHÁ. NE PROTO, ŽE MUSÍ. ALE PROTO, ŽE CHCE A PROTOŽE VE VAŠEM PŘÍBĚHU VIDÍ KUS SEBE SAMA. TAK FUNGUJÍ KRUHY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ KURZU. 
 
PŘEDSTAVTE SI, ŽE VÁS NĚKDO, KOHO JSTE JEŠTĚ PŘED PÁR HODINAMI ANI NEZNALI, VÁS NYNÍ ZE SRDCE PODPORUJE VE VAŠEM VLASTNÍM PROCESU NALÉZÁNÍ SEBE SAMA.  ŽE VÁS TÍM S LÁSKOU A OTEVŘENÝM SRDCEM PROVÁDÍ A PODPORUJE VÁS. TAK FUNGUJÍ PROCESY A RŮZNÁ CVIČENÍ, KTERÝMI NA KURZU PROJDETE. 
 
PŘEDSTAVTE SI, ŽE NAJDETE NA PÁR DNÍ PROSTOR, KDE BUDETE MOCI ÚPLNĚ PUSTIT SVÉ EMOCE A NECHAT TO NAPLNO A PŘIROZENĚ PROUDIT. PŘEDSTAVTE SI MÍSTO, KDE SE SMÍ PLAKAT A JE TO NAPROSTO PŘIROZENÉ PŘI UVĚDOMĚNÍ BOLESTI VE KTERÉ ŽIJEME, LÁSKY, KTERÁ NÁM CHYBÍ A TOHO, ŽE VYUŽÍVÁME JEN MALOU ČÁST SVÉHO SKUTEČNÉHO POTENCIÁLU. TAK FUNGUJE BEZPEČNÝ PROSTOR, KTERÝ SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME. 
 

OTEVŘETE SVÉ SRDCE A VĚCI SE ZMĚNÍ

Na kurzu se děje to, že se sejde různorodá parta úžasných lidí z různých částí republiky, které spojuje vědomí toho, že je jejich srdce zavřené a že by chtělo více otevřít. 
 
A během pár dnů se z cizinců stávají přátelé, kteří spolu sdílí věci, o kterých se běžně nemluví, není pro to prostor nebo pro to nejsou ti správní lidé. 
 
Lidé, kteří neradí, ale jen naslouchají a podporují, a to se krásně a přirozeně na kurzu vždy děje. Každý si nese to své trápení a své životní prožitky, svůj příběh a svá zranění a zavření. Tady se potkáváme všichni v jednom místě v čase a prostoru, kde s tím během pár dní pohneme. 
 
A jak? 
 
Díky programu kurzu, který je postaven a veden tak, aby vše na sebe navazovalo, abychom se o sobě dozvěděli, co je potřeba a abychom s tím mohli pohnout tím správným směrem. Každé cvičení, každá meditace, každý proces a také každé společné jídlo nás přibližuje do bodu, kdy se brána k našemu srdci otevírá. 

Tento víkend pro vás bude nezapomenutelným zážitkem a něčím, na co budete dlouho vzpomínat. Bude to událost, kde se ve vás něco změní a dveře se objeví tam, kde dříve byla jen zeď. Dříve jsem si to jen myslel, dnes už to prostě vím. 

ZDE JE POUHÝ ZLOMEK Z TOHO, 
 CO VÁS O VÍKENDU ČEKÁ

 • SKVĚLÁ ENERGIE PODOBNĚ NALADĚNÝCH LIDÍ
  V kurzech se vždy sejde úžasná parta lidí a každý z nich svým dílkem dovytváří energii skupiny kurzu. Prožijeme spolu něco neobyčejného a vytvoří se nové vazby. 
 • PRAKTICKÉ PŘEDNÁŠKY A HRAVÁ CVIČENÍ
  Máme pro vás připraven různorodý obsah celého kurzu tak, abyste se něco dozvěděli, ale především abychom se do toho mohli prakticky ponořit a hrát si s tím tak, aby nás to bavilo. 
 • VEDENÉ MEDITACE 
  V průběhu kurzu vás čeká několik vedených meditací, u kterých si odpočinete a které vás provedou některými procesy kurzu. Meditace také budou integrovat to, co spolu projdeme. A co se od vás čeká? Jen se položit na matraci v meditárně a prostě jen být. 
 • PROUDĚNÍ EMOCÍ Ať jste žena nebo muž, emoce budou proudit a je to velmi ozdravné. Pokud se dotknete vlastního nitra, tak tam je mnoho nánosů a bariér, které jsme si vytvořili a postupně je bořit často ústí v pláč. A jsme na něj zvyklí a značí, že se věci posouvají vpřed. Ale každý to prožívá po svém. Není to pravidlem pro každého. 
 • SRANDA Rozhodně si to spolu užijeme. Kromě všeho hlubokého, čím budeme procházet se rozhodně i zasmějeme. Je to přirozenou součástí kurzu. Dobrá nálada a energie a sranda tam, kde se to hodí. 
 • KYTARA A TÁBORÁK
  Možná to prožíváte každý druhý víkend, ale většina z nás určitě ne. A tak si spolu večer u táborového ohně něco opečeme (možná něco, co nepotřebujeme také spálíme) a vezmu kytaru a tak si určitě zazpíváme nějaký vohňovky a tak. Pokud na něco hrajete, vezměte to s sebou.
 • ODPOČINEK
  Cílem je, aby vás kurz provedl určitou transformací, ale ne aby vás přepálil. Nejsme fanoušci kurzů, které jsou narvané tak, že jste k nezastavení a pak vás to odpálí, když přijedete domů. Máme to prožito a to není cílem našeho kurzu. Takže dostanete i prostor pro procházky do lesa nebo čas v přírodě na louce nebo u rybníka, aby mohlo vše podstatné ve vás dojít. 
 • TANEC 
  Určitě se budeme chtít více uvolnit před jednotlivými částmi programu a půjde o to si trochu zablbnout, aby nám bylo dobře, takže si určitě párkrát denně zatancujeme pro radost a uvolnění. Kdo bude chtít. Věřte, je to sranda. A v prostředí, které nesoudí a kde jsme si všichni rovni, je to paráda a samotný tanec je velmi ozdravující. 

KDO VÁS KURZEM POVEDE? 

Jsem Štěpán Budil. A nejsem Budil náhodou.

MÁM DAR A JSEM SI HO VĚDOM.  
 
Dokážu říct správné věci ve správný čas, aby to mohlo pomoci lidem. Na kurzu vším provádím podle pár svých odrážek, ale vždy ke konkrétní skupině lidí jdou ty správné informace a ta správná slova. 
 
Nemám to předem vymyšlené do detailu. Mnoho toho vzniká až v průběhu každé akce, aby to sedlo dané skupině lidí. Vím, kam to vést, ale sám se tím nechám tak nějak vést, aby to bylo co nejefektivnější. 
 
V průběhu procesů kurzu s mikrofonem v ruce podporuju proces tím, co tak nějak samo přichází a velmi vše s účastníky prožívám. Říkají o mě, že je kurzem neprovázal lektor, ale člověk. A tím se velmi cítím být. Nejsem dokonalý, ale mám svůj dar a jsem si ho vědom. 

A KDO JSEM? 
 
Jsem podnikatel, lektor, obchodník, marketér a táta od třech úžasňáků Bivoje, Evelíny a Viktorky a manžel Lucky. 

A chtěl jsem použít fotku bez dětí, ale pak jsem si uvědomil, kým bych vlastně byl bez nich a bez své ženy. 
 
Za posledních více než 12 let nás naše děti prováděly těmi nejhlubšími procesy a posouvali dále na naší cestě jenom tím, že tam byly s námi.
 
Jsem vaším průvodcem životní změnou. Jako maják, který se nevnucuje, ale je tam a svítí na cestu v bouřích života, kdy světlo potřebujeme nejvíce. 
 
Dovedu slova skládat tak, aby to, co říkám, mohlo konečně dopadnout na úrodnou půdu a věci se začly měnit ve vašem životě. To o mně nejčastěji říkají účastníci mých kurzů. Ne vždy nesu něco nového, ale konečně do sebe věci zapadají. 
 
Vytvářím si vlastní pravidla pro život a učím se více a více fungovat na vlastní vlně v tom všem, v čem dnes žijeme. 
 
Vlastním příběhem a odvahou dělat velká rozhodnutí inspiruju další lidi k tomutéž, tedy k životu. Nejsme tu jen od přežívání, ale od žití a tak žiju svůj život já. 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO

Ubytování bude na vícelůžkových pokojích v budově mlýna. 
 
K dispozici jsou pěkné pokoje, ubytovaní budete po 2 - 4.
 
Naprostou většinu času budeme společně v meditárně a venku, a tak na pokojích strávíte pravděpodobně jen minimum času.
 
Uprostřed mlýna je také moc pěkná společenská místnost 60m2 s krbem.
 
Jídlo bude zajišťovat zkušená a skvělá kuchařka Šárka a čeká vás výborná strava formou plné penze. První den (pátek) bude společná večeře, druhý den (sobota) snídaně, oběd i večeře a třetí den (neděle) bude snídaně a oběd a odpoledne už se rozloučíme. 
 
Místo má nádhernou energii, která se přesně hodí pro akce našeho typu a sám majitel Paběnického mlýna Michal je člověk velmi otevřený, který na sobě pracuje a pomáhá dalším v jejich rozvoji. 
 

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

KOLIK VÍKENDOVÝ KURZ STOJÍ? 

NÁKLADY JSOU ROZDĚLENÉ NA KURZOVNÉ, UBYTOVÁNÍ A JÍDLO

 • KURZOVNÉ - 3890,- 

platí se hned přes formulář pro potvrzení rezervace místa v kurzu

 • UBYTOVÁNÍ A STRAVA - 2700,- 

ubytování 1600,-, jídlo 1100,- platí se na místě v hotovosti

KAPACITA KURZU JE OMEZENÁ NA 20
  S PŘIHLÁŠKOU TEDY NEVÁHEJTE

KURZ SE KONÁ 19.-21.ČERVENCE 2024 

Začínáme v pátek v 17 hodin, registrace od 16. Končíme v neděli odpoledne kolem 17 hodiny. Parkovat je možné v areálu, pomáháme domluvit spolujízdu...

© 2024 Štěpán Budil

Štěpán Budil
email: stepan@trijadazivota.cz
 +420 775 862 870

 Všechna práva vyhrazena
 
   This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.